parema munandikott 12.02.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere,selline mure ,et parema munandi küljes on nagu 1cm lisa munandikott.ei valuta aga midagi ,lihtsalt suvaliselt katsusin munandeid siis leidsin selle,oskate nõuanda mida teha

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui paikneb väljaspool munandit, siis suure tõenäosusega on tegemist munandimanuse tsüstiga. Siiski, kuna selles piirkonnas on ka väga ohtlikke haiguseid, siis soovitan soojalt ennast ikkagi meestearstile ette näidata. Paljalt piiratud kirjelduse alusel ei saa midagi kindlat öelda.