ebameeldiv lõhn kubemepiirkonnas 20.06.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere,mure selline et peale pesemist ei lähe,munanditelt ja peeniselt halb lõhn ära ja peenise pea isegi kohati kleepuv,kuid eritisi pole,korras on ka sperma ja uriini proovid,tean et kunagi kirjutati mulle antibiootikume kuna oli köha ja kops oli üles ärritatud ja see võttis selle probleemi korraks ära kuid tõenäoliselt ei olnud ravi piisav ja halb lõhn tuli tagasi mõne päeva pärast,olen eelnevalt aastaid tagasi põdenud klamüüdiat kuid need said välja ravitud,kas võib olla et ikkagi see haigus sees veel organismis.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist kroonilise põletikuga. Antud juhul soovitan esmalt kontrollida suguhaiguste suhtes ja teha ka külv eesnahalt. Kui need testid korras, siis järgmiseks etapiks oleks sisemiste põletike välistamine. 2-3 aasta kestnud kaebused näitavad, et tegemist keerulise kompleksprobleemiga.