Ereksiooni häire 03.05.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.mure selles,et mul on probleeme ereksiooniga nn kõvaks minemisega.
Kui teha suuseksi,siis toimib,kuid kui üle minna reaalsele vahekorrale siis läheb lõdvaks.On ka juhus olnud kui on täitsa kõva ja vahekorda astudes vajub ära.Aga on ka nii juhtunud ,et teisekorraga on õnnestunud lõpuni minna vahekorraga.Nii on see kestnud juba peaaegu 2 aastat.Oskate aidata.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline psühhogeenne probleem. Lahendused on kenasti olemas. Millist neist või millist kombinatsiooni meedetest kasutada, saab arutada täieliku info olemasolul. Soovitan vastuvõtule tulla.