Miks ei pea kaua vastu seksi ajal? 11.04.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Soovin teada et mis on põhjuseks kui ei suuda vastu pidada..kui seksida ka tihedamini ei ole asjas muutuseid, et saaks kaua vastu pidada.Kas tegemist võib olla haigusega?Mida peaksin edasi tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui varem oli kõik korras ja siis asi häirus, siis tuleb tõesti haiguseid otsida. Esmajoones tuleks analüüsida suguhormoone ja kilpnääret ning eesnäärme seisundit. Tulge vastuvõtule.