Millega on tegu (pilt)? 13.03.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Pildil on näha, et suguti ja anuse vahel on miskine triip. On justnagu mingi nahamoodustis.
Millega on tegu?
Kaebused algasid 3-4 päeva tagasi, mil tundsin, et miski justkui kipitaks.
Esiti arvasin, et põhjuseks võib olla soojenevad ilmad+ istuv töö ja seetõttu on jalgevahe nn "hauduma" läinud. Mitme päeva möödudes ei ole kaebused vähenenud ja seetõttu pörasin asjale rohkem tähelepanu. Avaneski selline vaatepilt.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist täeiesti normaalse vaatepildiga. Samasugune triip on leitav ka munandikotil ja peenise alapinnal. Kipituse aluseks oleva teguri kohta on keerulisem midagi öelda - nahamikroobide tasakaaluhäire, allergiline reaktsioon. Kui probleem püsib, siis tasub vastuvõtule tulla.