probleem karvadega 13.02.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen põdenud umbes 2 aastat kondüloome. Arsti sõnul neid kõrvetada ei saa, kuna nad on liiga väiksed ja laiali.

samas olen viimasel ajal tähelepannud, et karvkate suguti piirkonnas on hakanud hõrenema.

Mida teha??

Kelle juurde pöörduda?

Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kondüloomi raviks on olemas väga efektiivsed ravimid nii vedeliku kui kreemi näol. Kõrvetada/opereerida tasub vaid neid kondüloome, mis tavaravile ei allu.

Täpsema ravi saan soovitada teid täpsemalt uurides. Sama kehtib ka karvkatte hõrenemise kohta. Pöörduda tuleks meestearsti vastuvõtule.

Edu soovides

Margus Punab