Seemnepurse/enne aegne jäigastumine 12.02.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline probleem,et alati kui ma oma tüdruku kaisu võtan või kui ma olen ta lähedal tekib mul erektsioon, kuigi ma ei mõtle millegile mis mind erutaks,see on iga kord.Ma olen tüdrukuga pea aasta koos olnud juba aga see juhtub iga kord kui ma olen ta kõrval.Ning alati kui me vahekorras oleme on esimene kord 1-2 min ja siis toimub juba seemnepurse see on väga häiriv,ning peale esimest purset võib vahekord olla 5-10 vahest isegi kauem.Kas see on normaalne või lihtsalt mingi iseärasus.kas on põhjust muretsemiseks? Ja kas seda on võimalik muuta mingi ravimitega või mingil muul moel?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

No järelikult on hea partner kui nii hästi stimuleerib!
Keskmine vahekorra pikkus on 3-4 minutit. Seemnepurske kiirus sõltub üsna palju inimese närvitüübi eripäradest. Kui olete võimeline teiseks vahekorraks, siis ei tohiks ju see eripära teie seksuaalelu miskitmoodi halvendada. Probleemi tekitate iseendale antud juhul ise oma hinnangutega. Kui ikka häirib, siis on olemas ravimid seemnepurske kiiruse mõjutamiseks.