Valged ringid peenise pea peal 30.12.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist.
Kuskil novembri keskpaigas tekkis ringi peenise pea peale. ei pööranud suurt tähelepanu, kuna pidasid hetkeliseks hügieeniküsimuseks.
Kuskil paar nädalat tagasi aga on lisandunud ka teine ring, mis pisut paistes.
Oktoober-november vahekorras olnud pole, seega suguhaigust ise ei kahtlusta. Äkki mingi seenhaigus?

Saadan kirja tööarvutist, kus ei luba manust paasa panna - pilt siin:
https://www.dropbox.com/s/0ebdthmmtx4uwxx/2013-12-30%2008.40.00.jpg?m=

Kas oskate midagi soovitada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt on minu arvutist avades kahjuks väga halva resolutsiooniga. Siiski soovitan soojalt meestarsti külastada. Eesnaha kroonilised põletikud. millega siin ilmselt tegemist on, on algfaasis edukalt ravitadad. Seenhaigus annab enamasti kerget punetust, eritist ja sügelust.