Sügelus, vedeliku eritumine 02.12.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mure siis selline, et kui käin kusel, siis tekib nagu mingi sügelev kipitus sugutis ja veel tuleb mingit värvitut ja lõhnatut ila taolist vedelikku ja nüüd on tekkinud ka eesnaha alla mingid pisikesed valged vistrikutaolised punnid. Olen olnud vahekorras sama naisega, aga kaitsevahendeid ei kasuta. Mis võib viga olla ja kas on vaja mingeid teste tegema minna?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõige suurema tõenäosusega on tegemist suguhaigusega. Kindlasti peaks alutama vastavatest uuringutest. Kui sealt vastust ei tule, on järgmiseks etapiks sugutrakti sisemiste põletike analüüs. Ülikooli meestekliinikus saab suguhaoiguste teste teha ilma järjekorrata nii Tartus, Tallinnas kui ka Pärnus. Täpsem info: http://www.kliinikum.ee/meestekliinik/