Ejakulatsioon ei ole enam nii intensiivne kui enne 16.11.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen märganud, et minu ejakulatsioon ei ole enam nii intensiivne kui varem. Kohati on ka tunne, et toimus ejakulatsioon, aga ei saanud orgasmi. Samuti tunnen, et suure pissihäda korral ei tühjene põis nii kiiresti kui varem. Aga põis tühjeneb ilusasti. Kas peaks vastuvõtule tulema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vastuvõtule tulek on ikka mehe enda otsus! Kaalu tõus mõjutab suguhormoonide tasakaalu, see aga kindlasti ka seksuaalsust. Samuti osaleb seemnepurskes keskse tegijana eesnääre ja seda ümbritsevad lihased. Kuseistakistus viitab samuti muutustele eesnäärmes. Seega soovitaks ikkagi vastavad uuringud ära teha.