Ejakuatsiooni häire 25.09.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Mul on selline mure, uroloog määras mulle ravimid Trimetop (1 tbl hommikul ja 1 õhtul) ja Omsal ( üks tbl õhtul), põhjus eesnääre oli kontrollis kergelt valulik. Olen neid tbl võtnud 7 päeva ja eile tekkisid vahekorra ajal ejakulatsiooni häire. Lugesin ravimite infolehetedelt, et see võib olla ravimi Omsal kõrvaltoime.
Kas ma võin ravimit edasi võtta ja kas ejakulatsiooni häire kaob ära ja kõik muutub jälle normaalseks kui ravimite võtmine on lõpetatud?
Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Omasal võib tõesti põhjustada muutuseid seemepurskes. Ravimi mittetarvitamisel probleemid taanduvad.