Vedeliku eritus pärakust 17.07.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mõned kuud tagasi hakkas aegajalt tagumik pragu hõõruma, nii et valus käia isegi. arvasin et higistan ja tänu sellele on aga nüüd olen arusaanud et alati peale wc suurema hädal käimist eristub sealt mingit pruuni vedelikku. see tekitab väga ebamugava tunde. peale wc käimist umbes 20-30 minutit , hakkab alguses sügelema ja siis löpuks valutama. ei tea millise arsti poole sellega pöörduda. kunagi oli mul klamüüdia.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui olete praktiseerinud vastuvõtvat anaalseksi, siis tasuks selle murega külastada meestearsti või naha-suguhaiguste arsti ja alustada suguhaigustest. Kui mitte, siis pöörduge palun julgelt oma perearsti poole kes saab teha esmased uuringud ja ravi ning vajadusel ka sptsialistile edasi suunata.