Jätkuks küsimusele 19.03.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!

Kirjutan seoses Teie eelmise vastusega http://www.kliinik.ee/noustamine/meestearst/id-1/?question=66473#list

Ultraheliuuringut tehtud ei ole. Kas ma saaksin selle jaoks Tallinna meestekliinikusse ise aja kinni panna või peaks selle jaoks saama arstilt saatekirja?

Kas praegu määratud ravimitega(Ciprinol 2x päevas 15 päeva ja Xatral 1x päevas 60 päeva) oleks siis ikkagi mõistlik jätkata või eeldaks tõenäoline suguteede sulgus mingit muutust ravimite võtmises?

Milline on prognoos selliste juhtumite puhul. Kas on loota viljakuse taastumist? Olen üpriski noor ning tahaksin ka peret luua ning lapsi saada.

PS! Kas te näete varasemate küsimustega kaasa saadetud analüüside tulemusi või peaks need edaspidiste küsimustega uuesti kaasa saatma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Patsiendil on üks raviarst, kes planeerib uuringud ja vastutab kogu tegevuse eest. Kõrvalt siin midagi suskida pole võimalik. Interneti teel teie lugu kahjuks ei lahenda. Arutage oma raviarstiga.