Pidev urineerimishäda 27.02.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul juba novembrikuust pidev urineerimishäda, valus urineerida ei ole, aga peale urineerimist natuke aega nagu kipitaks. Käisin alguses kohe arsti juures. Põiepõletik see olla ei saa. Segab mind nii palju, muidu käisin päevas poole vähem wc-s, aga nüüd käin kuskil iga 1-2 tunni tagant. Äkki on mingeid tablette ravimiseks (käsimüügis)? Tahaks sellest probleemist lahti saada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selles vanuses põiepõletikku ilma eesnäärmepõletikuta praktiliselt ei esine. Kusemishäirete taga seega kas suguhaigus või prostatiit. Tulge uuringutele, sest mida kauem probleem kestab, seda suuremad ja sageli ka püsivamad on sellest tingitud kahjustused. Käsimüügiravimitega siin midagi teha ei ole.