Sooviks vastuvõtule 05.02.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere Dr. Margus Punab sooviks tulla teie vastuvõtule kuhu ma peaksin pöörduma kas te töötate Tähe Erakliinik, TÜK Maarjamõisa Polikliinik, Mustamäe Haigla neis kõigis? kui ei siis kus neis täpsemalt ja kui kiiresti on võimalik vastuvõtule saada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tere-tere!

Töötan tõesti neis kõigis kliinikutes. Tallinnas olen tavaliselt küll vaid 4 päeva kuus. Tallinnas on mainitule lisaks ka veel eravastuvõtt kuhu saab registreerida tel 6504394. Viimasel numbril on lähim vaba aeg neljapäeva õhtul. Muude vastuvõttude kohta peate telefoni teel järgi küsima.

Edu soovides

Margus Punab