Erektsiooni probleem. Kas ajutine? 11.02.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen tegelenud onaneerimisega peaaegu igapäevaselt. Lühikese ajaga suutsin saada mitu orgasmi. Ja peale seda muutus koheselt sperma natuke pruunikamaks ja on paksem kleepjas ...ei tule enam purskega nagu varem, vaid lihtsalt voolab välja ja natukese suuremas koguses. Ja ei teki sellist erektsiooni nagu varem. Kas see taastub ja üldse kui hull see asi võib olla? Ja miks selline asi juhtuda võib?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt olete ülemäärase seemnepursetega oma keha välja kurnanud. Püüdke oma sugutungi veidi enam kontrolli all hoida ja vaadalke kuis asjad arenevad. Kui siin taga miski sõltuvushäire, siis pöörduge hea psühholoog-seksuoloogi poole. Kasuks tuleks vitamiinide kompleks koos koensüüm Q10-ga. Kui kuuga ei parane, siis tasuks kindlasti vastuvõtule tulla. Pruunikas sperma viitab vanale verele spermas. Tundub, et peaksite ära tegema ka sperma analüüsi põletiku suhtes.