Eesnäärme kasvaja operatsioonijärgne erektsioonihäire 21.01.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist! Eesnäärme kasvaja laparoskoopiline prostatekoomia toimus 28. aug.2012. Lisaravi ei vajanud. Kolme kuu möödudes PSA 0,00 ja erektsiooni raviks kirjutati süstelahus Caverject 20 mg. Kas pean hakkama katsetama 2,5 mikrogrammist nagu nagu infolehes või võib alustada kõrgemast näitajast? Kas testimist tehakse ka polikliinikus? Enne operatsiooni oli suguelu OK!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui teid pole täielikult instrueeritud kuis süsteravi teha, siis soovitan vastuvõtule tulla. Alustan enamasti 10 mkg-ga. Vahel ka 5-ga. Kasutamisel omad kindlad skeemid. Üldiselt võib erektsioonivõime (osaline või täielik) taastumine aega võtta aasta ja vahel isegi enam. Süsteraviga on võimalik asja veidi kiirendada.