Klamüüdia ja seenhaiguse proovide võtmine 05.12.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui tulen konsultatsioonile ja võtate proove nende haiguste uurimiseks, kas on ka mingeid nõudeid, millal võib enne testide andmist wc käia vmt?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ülikooli meestekliinikus teeme suguhaiguste uuringuid kusest. Soovitavalt esmasest hommikusest kusest. Kui tulete vastuvõtule, siis esmalt vaatame mehe üle, arutame riskitegureid ja selle alusel paneme paika optimaalse uuringuskeemi.