Auk peenise pea otsas 19.11.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nimelt mul on tekkinud peenise ja selle naha vahele, kus see nahk kinnitub, pea otsa on tekkinud auk, mis paistab läbi. Mis ma tegema peaksin? Kas peaks pöörduma arsti poole?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tunnistan ausalt, et hästi ei mõista. Selliste teemade puhul on hädavajalik muutust näha - kasvõi pildi peal. Antud juhul soovitan pöörduda kas noorte nõustaja (www.amor.ee lehelt leiab) või meestearsti vastuvõtule (info www.meeste.kliinik.ee)