Libiido 15.09.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem siis selles, et ma ei tunne enam suguelu järgi vajadust. Samas kui mõelda möödunud noorusaastatele, pole nagu kunagi eriline sugumürsk või sekspomm olnud. Viimastel aastatel on tavaline kord nädalas, kui sedagi. Ja ka needki korrad on elukaaslane olnud algatajaks ning asi on toimunud rohkem nagu pererahu nimel. Samas kui asjaks läheb, olen iga kord hakkama saanud. Siit ka küsimus, et kas on olemas mingisugused tabletid, mikstuurid, tinktuurid jne. mis mulle nagu isu peale ajaksid? Eks see naise jauramine ajab ka närviliseks.
Tänan!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Oma keha peab kuulama ja äraaetud hobust piitsaga taga sundida pole suur tarkus teha. Seega soovitaksin esmalt tulla vastuvõtule ja teha uuringud selle kohta, miks organism nii reageerib. Kui põhjus teada või kehalised põhjused välistatud, saab juba lahendusteedest kõneleda.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Karvakasv

Olen 31a normaalse meheliku välimusega ja olemusega sportlik terve mees. Abielus, 2 lapse isa, libiido ja potents korras, suguelundid normaalsed. Kannan tumedat tihedat täishabet ja vuntse (habemekasv ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegemist täiesti normaalse individuaalse eripäraga. Ärge tekitage endale mõttetuid muresid!

Loe edasi

Valulik munand ja madal libiido

Tere.
Probleemiks kohati valulik parempoolne munand ja madal libiido. Kõik sai alguse umbes kaks aastat tagasi. Kõigepealt sain trauma parempoolsele munandile, käisin sellega EMOs, sealt määras valveuroloog ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Keeruline lugu. Ilmselt tegemist kroonilisest põletikust tekkinud eesnäärme kahjustusega. Nõuandeks oleks ikkagi vajalik kõigi analüüside tulemusi teada.
Eesnäärme taastusravis soovitan kasutada ...

Loe edasi

libiido vähendamine

Millised on võimalused libiido oluliseks vähenadmiseks / seksuaalinstinkti pärssimiseks? On selle jaoks mingeid ravimeid?

Soov leida armastatu / partner kipub rikkuma suhteid naissoost tuttavatega, ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Võimalused on olemas. Pöörduge seksoloogi vastuvõtule. Hormoonravi on vaid üheks ja tegelikult harva vajaminevaks lahendusteeks.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: