Valulikud tükid peenisel 05.08.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Mure selline, avastasin paar aastat tagasi peenisel katsudes valulikud tükid, mis teevad valu. Samas kaovad ja tekivad ka uued. Sai käidud ka arstil, kuid selgust ei saanud mis need on. Soovin teada, kas on põhjust muretsemiseks või peaks uuesti arsti poole pöörduma.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline teema. Infot liiga vähe, et asjalikult vastata.
Kui on väliselt nähtavad, siis tasuks teha pilt ja lisada küsimusele. Kui pole näha kuid siiski olemas, siis tasuks Tartus minu vastuvõtule tulla. Hetkel on kasutada hea klassi ultraheli aparaat millega saab ka peenise probleeme edukalt hinnata.