Õhetamine sugutipea all 24.06.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist, tekkis selline küsimus, et ehk oskate öelda, kas on tegemist millegi tõsisega või on see midagi ravitavat? Suguti pea alt nagu õhetab ja suguti pea peal on mingid punased täpid, suguti all on nagu ei tea kas saab just öelda et villid, aga midagi sellist, mis puudutades õrnalt ebameeldivat tunnet tekitavad.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist ilmselt penise pea põletikuga. Enamasti on see haigus seotud seksuaalpartneri sugutrakti põletikega. Võimalikud tüüpilised põhjused veel suguhaigused, eesnäärmepõletik. Kui probleem tänaseni püsib või ka kordub, siis peaks kindlasti külastama meestearsti või suguhaiguste arsti.