Эрекция 25.05.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Низкая эрекция и её отсутствие,как перед началом акта, так и в ходе его. Сексуальное возбуждение и желание есть, уровень эрекции крайне низок.При просмотре эротических сайтов, наблюдается повышение эрекции. но срок эрекции не долгий.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on üheks võimalikuks sekuaalse võimekuse languse põhjuseks vanus. Siiski on erektsioonihäiretel üsna palju erinevaid põhjuseid. Tänaste teadmiste ja ravimite juures on võimalik aidata enam kui 95% seksuaalhäiretega mehi. Tulge vastuvõtule!