Reisile minek pärast fimoosi operatsiooni 14.05.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Sain fimoosi operatsiooni aja, mis sattus olema 5 päeva enne planeeritud reisi teisele kontinendile. Kas ja millega ma peaksin arvestama, kui nii lühikest aega enne reisi operatsioonil käin või oleks mõistlik operatsioon edasi lükata? Samas uut operatsiooni aega pakutakse arvatavasti alles sügiseks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnaha operetsiooni puhul ei saa kunagi põletikulisi tüsistusi 100% vältida. Peale oppi reisile minna ma kindlasti ei soovita.