Valged täpid peenisepea all 16.04.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline küsimus, et peenisepea all on valged täpid (nagu punnid). Neid ei ole palju, nad ei sügele. Olen proovinud määrida neid 1,5 kuu jooksul teepuuõliga, mingit tulemust ei saanud.
Uurisin seda küsimust internetis, sain aru nii, et tegemist on rasvnäärmetega ja et see on normaalne nähtus.

Kas ma olen sellest õigesti aru saanud, et tegemist on rasvnäärmetega ja nad ei vaja ravi?

Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldus on puudulik - ei paiknemist, ei suurust.
Teebuõli vaevalt et midagi muudab.
Vaadake pilte lehelt: http://noorte.kliinik.ee/
Kui sealt vastust ei leia, siis soovitan meestearsti külastada.