Valud ja ravimite tarvitamise jätkamine 17.02.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Unasyn'i tarvitades valud kadusid. Samal ajal käisin ka DR. Ivo Koltsi juures ravil. Mõned päevad tagasi algasid vasakul pool alakõhus taas valud. Praegu võtan Relifeksi ja Flosini. Kas jätkan samade ravimite võtmist või pakute muud? Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hetkel soovitan jätkata määratud ravi. Kui nädalaga paremaks ei muutu, siis peaks edasist tegevust arutama. Kui seks on olnud ilma kaitseta, siis minge igaks juhuks üle preservatiivi kasutamisel.