Hemorroid? 10.01.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Päraku augu juures on valulik kui häda teha. Selline kiskuv tunne. Lähemalt uurides on tunda nagu tugevat punni või muna, mis oleks naha all. Olen täheldanud, et umbes nädal või rohkem on väljaheide vedel olnud.
Soovin teada, et kas tegu on hemorroidiga või millegi muuga? Kelle poole peaksin pöörduma Tartus?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tõesti tegemist hemorroidiga. Kui probleem püsib või kordub, siis pöörduge palun oma perearsti poole.