Fallose peal olev sinikas 30.12.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen tõsiselt mures enda olukorra pärast, nimelt vaevab mind fallosel olev sinikas (masturbeerimisest ja vastavalt näpuasendile all vasakul ja üleval vasakul).

Kui spetsialisti poole pöördudes pean tunnistama, et olen aastaid olnud tihe masturbeerija ning hetkel sellises vanuses olevana esineb tugevalt märgatav sinikas. Suurim probleem on selles, et ma ei saa kuidagi sellest lahti - olen proovinud mitu kuud ilma orgasmita olla, kuid see ei aita.

Mida te oskaks soovitada, kas see on tõsisem mure, mis kuulub juba laserkirurgia kompetentsi või on seda võimalik ravida ka medikamentide või siis teatud käitumisstandardite järgimise teel?

Tegemist on tõsiselt raske olukorraga, mis ei lase normaalselt saunas käia ega ka nõrgema sugupoolega huvitavamaid olukordi kogeda. Olen siiamaani veel süütu - puhtalt selle probleemi pärast.

Huviav, et selle teemaga seonduvat arutelu pole seni veel avatud. Kas see on tõesti esmakordne nähtus?

Tänades ja vastust ootama jäädes.

J.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Segane lugu. Masturbeerib nooruses iga mees. Sinikaid see ei tekita kui seksuaalse rahulduse saamiseks just mistit imetehnikat välja pole töötatud. Kuna probleem näib olema üsna tõsine, siis soovitan soojalt ikkagi meestearsti vastuvõtule tulla. Tugev mees lahendab oma mure, nõrk jääbki koju kotile.