Rohud 29.12.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Olen teie patsient ja käisin vastuvõtul ca aasta poolteist tagasi. Teie nõu kuulda võttes ja teie poolt kirjutatud ravimeid (Viagra) tarvitades olid tulemused positiivsed. Kuna nüüd aga elan ajutiselt oma naisega ameerikas ja rohud on otsas, ei oska ma seisukohta võtta. Jälle on tekkinud erektsiooniprobleeme. Mis teha? Kas on kuidagi võimalik rohtusid teie kaudu edasi välja kirjutada? Meil ju e-retseptid ja e-riik ja post töötab jne. Ega ma muidugi ei tea, kas neid rohtusid tohibki siia saata või tuua lasta. Palun vabandust minu rumala küsimuse pärast, kuid teie ise olite esimene mees, kes tõi minnusse tagasi usu endasse. Seda usku kaotada kartes ma jälle teie poole pöördungi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Samad ravimid ju ka USAs saadaval ja kas mitte ka retseptivabalt. Kuna tegemist üsna tavaravimitega peaks vajadusel nende väljakirjutamisega hakkama saama iga sealne arst. Kui asi miskipärast keerulisem, siis saan ka ise digiretsepti kirjutada - saatmise poole peab aga keegi teine enda peale võtma.
Kui retsepti vaja, siis edastage see soov palun üle meie e-maili aadressi: meestekliinik@kliinikum.ee

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

suguti

kuidas ma saan sugutit pikkemaks kasvatada või on selle jaoks mingid rohud ka olemas või tuleb üldse operatsioonile minna..

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Võimalikud ravimeetodid mittetoimivast parimani: tabletid

Loe edasi

Kiire seemnepurse

Olen elanud 3m aastat aktiivset suguelu kuid mul läheb maksimum 1 minutiga lahti.Ise olen 18 aastane.Ka speaksin pöörduma arsti poole või on ka selleks mingisuguseid rohte?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Rohud on olemas. Tegemist on aga retseptiravimitega mistõttu peaksite siiski arsti vastuvõtule tulema.
Edu, Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: