Moodustis peenise peal - peenise vähk? 22.12.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale seksuaalvahekorda päev-kaks hiljem märkasin, et on tekkinud peenise peale väike must paar millimeerti suurune asi. On ka väike haav peenisel, aga mis hakkab juba paranema. Algul tegi ka natukene valu.
Kas peaksin muretsema? Kui jah, siis kuhu poole pöörduma?

Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem tänaseks kadunud, siis muretsema ei pea. Igaks juhuks tasuks ehk suguhaiguset uuringud ära teha. Teie vanustele on testid Ülikooli meestekliinikus tasuta. Edaspidid soovitan seksuaalelu elades kaitsevahendeid kasutada.
Kui probleem püsib, siis tuleks kindlasti ennast kiiresti meestearstile või noormeeste nõustajale ette näidata.