peenise mõõtmed 24.01.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kui palju on variante peenise mõõtmete suurendamiseks ilma operatsioonita ja kui efektiivsed need on?

ette tänades,

17a. noormees

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenise pikkust on võimalik mõjutada spetsiaalse venitusaparaadiga. Ümbermõõdu suurendamise mitteoperatiivseid meetodeid ei tea nimetada.

Pikendusaparaat annab süstemaatilise kasutuse puhul (4-6 tundi päevas) keskmise pikenemise 2,5 sm 3-4 kuuga. Maksimaalsne tulemus maailmas 7 sm 7 kuuga, Eestis senine parim teadaolev tulemus 4 sm 9 kuuga.

Edu soovides

Margus Punab