Viljakustestid 18.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Mul selline küsimus ja mure, et kus on võimalik Eestimaal teha viljakusetesti?
Kuna oleme elukaaslasega pikka aega üritanud last saada, aga ei jää ta rasedaks. Ta käinud kontrollides igal pool ja ainuke asi, mis tal on, et hormooni tase natuke madal, aga muidu kõik korras. Tahaks lasta ennast ka igaks juhuks kontrollida, et kas minus äkki viga, et pole piisavalt viljakas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tulge ülikooli meestekliinikusse uuringutele/vastuvõtule. Registreerida saate: meestekliinik@kliinikum.ee