Laigud eesnahal 07.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen viimase aasta jooksul märganud, et eesnaha juurde on tekkinud mingisugused pisikesed laigud. Võib-olla on neid ka varem olnud, aga pole tähele pannud. Kohati on need hästi natukene reljeefsed, aga mingi vistriku või punni mõõtu välja ei anna, pigem tunduvad mingid pigmendilaigud vms.
Millega tegemist ja kas peaks midagi ette võtma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Minu pilgule on tegemist küll täitsa normaalse peenise nahaga. Normi variante võib vaadata ka http//noorte.kliinik.ee leheküljelt. Muretseda pole vaja.