Urineerimise tihedus, Prostamol Uno kasutamine 06.10.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sain 14 punkti. Sümptomid on kokkulangevad PROSTAMOL UNO kasutussoovitustega. Kasutasin, kuid tulemused polnud märgatavad. Tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Prostamool-Uno õige kasutuskoht on algavate kergete kusemishäitete korral (kindlasti <8 palli!) ja eesnäärmehaiguste järelravi faasis. Teie kaebustega mehel tuleks ära teha korralikud uuringud ja siis vastavalt tuvastatud põhjusele vähe tugevam ravi kirjutada.
Vajalikud uuringud: PSA, eesnäärme sekreedi uuring, kusevoolu kiirus. Kui midagi varem tehtud - võtke vastuvõtule kaasa. Kindlasti saab aga kõik vajaliku TÜ Kliinikumi meestekliinikus ära teha.