Probleeme erektsiooniga 13.05.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pärast poolt aastat ilma igasuguse seksuaaltegevuseta on selline probleem, et peenis ei taha kõvastuda. Naisega olles (eelmängus) on peenis poolkõvas olekus, kuid täielikku erektsiooni ei tule, kuigi väiksel viisil eritub 'vedelikku' (värvust jne ei oska kahjuks öelda). Üksinda olles peale pikka "tegutsemist" saab poolkõvasse olekusse. Peenise ots (kusitiava) küll ei kipita, kuid selline 'imelik' tunne on seal. Muid ilminguid väga ei oskagi ette tuua. Eelmine aasta veel sellist probleemi polnud ja nüüd täiesti arusaamatu olukord ning ei oska kusagilt abi ka otsida, kui peaksin arsti poole pöörduma, siis täpsemalt kuhu?
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ma arvan, et tasuks meestearsti külastada. Arvestades vanust, on enamasti tegemist psühholoogiliste probleemidega. Siiski on teil ka lisakaebuseid, mis viitavad ähmaselt ka võimalikule sugutrakti põletikule.
Ravimitega saate kindluse kiiresti tagasi!