Peale pissimist peenise otsast valus 08.01.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Mu 10-aastasel lapsel on umbes pool aastat juba peale pissimist tillu otsast valus. See valu kestab umbes minut aega ja siis kaob ära kuni järgmise pissimise korrani. Perearst on mitu korda võtnud uriini proovi ja saatnud edasi uurimisele, aga proov on korras. Kas oskate öelda, millega tegu ja kuhu ma temaga pöörduma peaks, et abi saada?

murelik ema

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põhjuseid võib olla mitmeid. Kõige targem oleks poisiga külastada lasteuroloogi/lastekirurgi. Ilma läbivaatuseta siis miskit tarka nõu anda kahjuks võimalik ei ole.