Põletiku-ja ärritusvastane kreem 18.12.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kasutan Andropenis venitusaparaati. Probleemiks on haavandid ja võimalik kerge põletik peenisepea serva taga. Millist kreemi võiksin kasutada ärrituse ja põletiku vähendamiseks? Kas ainult retseptiravimid või on midagi ka käsimüügis? Omalt poolt püüan väga rangelt hügieeni hoida - pesen seadme osi ja oma käsi pidevalt. Ei tahaks ka puhkepäevi teha, kuna see mõjub halvasti soovitud tulemustele. Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan pöörduda aparaadi müünud institutsiooni poole. Omalt poolt soovitan venitamine ära lõpetada - siis kaovad ka probleemid.