Suguti enam ei erutu ega tõuse 16.10.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Istun arvuti taga, näen ilusa naise pilti ja absoluutselt minu suguti ei erutu, hiljem proovin igatepidi ja lihtsalt ei tõuse enam. Varem ei ole kunagi sellist probleemi olnud. Suguti etteotsa on kõik raskus nagu kuhjunud ja suguti on täitsa tönts. Kõige kurvem on see, et ma olen 17-aastane poiss ja elu on veel elamata, lapsed tegemata jne. Kui võimalik, sooviksin, vajaksin kiirelt saada vastuvõtule.
Abi oodates ja ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Oma elukohale kõige lähema noorte nõsutamiskeskuse leiate aadressil www.amor.ee.
Interneti teel inimesi ravida kahjuks ei saa vaid ikka vaid nõu anda. Ühekordne sedalaadi mure pole enamasti seotud kehaliste põhjustega vaid peamiselt ikkagi hingehädadega.
Kus on põhjus ja kas ja maida teha saab siiski pakkuda teie lugu veidi põhjalikumalt teades.