Kipitav tunne peenise otsas 15.09.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Paar nädalat tagasi oli mul kõrvalehüpe naisega ning oli ka anaalseks. Nüüd, nädala alguses, hakkasid kipitavad valud peenise otsas, munanditele tekkis täpp (nagu väike mädapaise, pisvinn), pidev urineerimise vajadus.
Samas panin ka täna Dr Poolametsa juurde aja, kuid kas saan ka midagi ennetavalt teha. Aeg muidugi alles 28. sept.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitaksin kiiresti arsti juurde jõuda. Kui meestearstile kiiremini ei saa, siis kasvõi perearsti juurde. Mida pikemalt põletik kestab, seda keerulisem ravida. Kaitsevahenditeta anaalseks tekitab enamikele meestele kusetrakti põletiku, mida paljude mikroobide kaasatuse tõttu on sageli üsna keeruline ravida.