Peenise pea küljes olev nahk 12.07.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Huulerõngaga tütarlaps pakkus mulle oraalseksi ning rõnga tagajärjel vigastasin peenist. Peenise alumisel küljel olev nahariba mis peenise pea külge kinnitub sai vigastada. nö tuli veidi lahti. Arsti juurde sain aja kahe nädala pärast. Kas peaksin kiiremini asjaga tegelema. peenise pea on veidi tundlik kuid eriliselt valu ta ei tee. lisaks on ta veidi marraskil, kuid selline punetus on ennemgi esinenud ning läheb varsti üle. Kuidas peaksin käituma. Mida sellistel puhkudel tehakse kui see nahariba pea küljest veidi lahti tuleb?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kida rebend on suhteliselt sage mure. Kui põletikku ei ole, siis pidada lihtsalt korralikult puhtust ja samuti oleks hea pidada seksis väike paus. Antud juhul on tegemist vist üsna väikese rebendiga ja 7-10 päevast peaks piisama. Alustage seksiga kasutades preservatiivi. Kui siis muret pole edasisi piiranguid antud põhjusel enam vaja. Kui eesnahapõletik kiiresti ei taandu, siis võib see isegi suurem mure olla.