Kondüloomid? 13.06.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist, kas tegemist on kondüloomidega? Tegin pilte ka. Perearsti juurde just ei sooviks minna, tuttav on perearst. Et kuhu pöörduda ja kuidas ravida, kui on see viirus ja palju see kõik maksma võib minna?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Resolutsoon pole just parim, kuid suure tõenäosussega on küll. Saate pöörduda kas meestearsti või nahahaiguste arsti poole. Õnneks on haigus üsna kusiti lõpposas ja võimalik ilmselt spetsiaallahusega ravida.
Tuleg vastuvõtule. Ravimi hind om mõnisada krooni.