Kipitus munanditetaguses piirkonnas 03.05.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Viimase nädala jooksul jalgade vahel munanditetaguses piirkonnas pidev kerge kipitustunne. Samuti päeva ajal sagenenud kusemisvajadus, kuigi palju seda kust ei tule. Öösiti pole seni vajadust urineerimas käia olnud.

Töö on istuv, seks ebaregulaarne, sporti teen 2-3 korda nädalas. Kahtlustan mingit jama eesnäärmega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ka mina kahtlustaksin miskit jama eesnäärmega. Soovitan meestekliinikus ära teha eeesnäärme sekreedi uuringu. Uuringule pääsemiseks alustage arsti assistendi visiidist. Selle alusel saab edasi otsustada.