Uroloogia 15.09.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 48 aastane. Sain KLIINIKU kusemishäirete testis 13 punkti, mille vastus on: "Teil esinevad mõõdukad eesnäärmehaigustele viitavad kusemishäired."

Ehk, pean öösel korra kuni kaks kusel käima, ent kogused on väikesed ca. 0,2-0,5 L. Testide järgi suguhaigusi ei põe, ent vastikust "kalahaisust" pole lahti saanud. Olen viimase 2-5 aasta jooksul võtnud haisu vastu antibiootikumi. Esimene kord kirjutasite Teie, ravimit ei mäleta (Gonsiori tn. kliinikus) ja teise "KLASID" 7 x 500mg kirjutas paar aastat tagasi perearst, minu haisujutu peale limaskestadele, kuna kurk, bronhid jne. vajasid sel hetkel niikuinii ravi. Minu palve peale tegi ka kopsuklamüüdia testi, mis näitas et olen aastaid tagasi seda põdenud. Mõlemad ravimid aitasid, eriti KLACID aga mõne kuu pärast on hais jälle tagasi.
Ennekõike tahan haisust vabaneda ja peab vist tegelema ka eesnäärmega!
Kuidas edasi?

Lugupidamisega,
Priit

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmalt soovitaksin tõesti ära teha testid eesnäärmepõletiku suhtes - konkreetsemalt eesnäärme sekreedi uuringu ja sealt ka aeroobse külvi. Lisaks ka PSA testi verest. Kasutage seda vastust kui saatekirja ja küsige Gonsiori tänava kliinikus aega minu assistendi Mati Kuusemäe juurde.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

kõver vol 2

Tere taas

Seoses oma eelneva küsimusega - nr. 23543 - kaldun valima seda kiiremat teed, et operatsiooniga peenis sirgeks tõmmata. Oskate ehk öelda, millisesse hinnaskaalasse see lõikus jääks ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Sellise operatsiooni teostamiseks soovitan pöörduda Dr. Ülo Zireli poole, kes vastab ka meie portaalis uroloogia sektsiooni all. Temalt saate kõige täpsema info kõigile opiga seonduvate küsimustele.
Loe edasi

Uroloogia

Viimasel nädalal urineerimine tihedam.Suguti valus.Kusagil suguti peast 3,5cm allpool,suguti sisemuses,keskel,kõva tükk. Umbes ühe cm-se läbimõõduga. Vahekorras ainult ühega.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kahtlus suguhaigusele. Ureetras võimalik kondüloom. Soovitav meestearsti vastuvõtt.
Edu
Margus Punab

Loe edasi

Peenise suurendamine

Palun vastake kas Eestis saab suurendada oma peenist. Kui saab siis kus ja kui palju see võib maksta.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Põhimõtteliselt on kõik võimalik. Lihtsam on peenise pikendamisega, kus on võimalik kasutada nii aparaatpikendust kui operatsiooni. Ümbermõõdu suurendamiseks saab pakkuda vaid operatiivset lahendust. Operatiivse ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: