Mäda punn suguelundil? 17.04.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

tekkis paar päeva tagasi suguelundile punane punn millest eritub mäda laadset ollust, et mis selle põhjuseks võib olla ja kas see on mingi vorm suguhaigus või on lihtsalt ravitav? Samas on mul kindel partner ja varem pole midagi sellist olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamasti on tegemist nahanääpsu umbumisega. kui problem püsib, siis tasuks külastada kas oma perearsti või meestarsti. Täpsema hinnangu haiguse suhtes, ka suguhaiguste uuringute vajaduse osas, saab siiski anda alles peale läbivaatust ja vestlust.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Punn/muhk kubeme piirkonnas

Kubeme piirkonda on tekkinud mingi punn, mis vahel eritab mäda. Valus pole kusagilt olnud, ta lihsalt on seal ega kao ka ära. Mõtlesin, et lihsalt vinn või miski, aga see ei kao ära ka.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kui probleem püsib, siis pöörduge palun oma perearsti poole. Punn vaadatakse üle ja määratakse ravi. ilma nägemata sedalaadi probleeme arstida kahjuks ei saa.

Loe edasi

mädapunn peenisel

tere. Selline mure: et kaks peäva tagasi tekkis peenise ülaossa selline väike punn, eile õhtux oli see päris suur ja valge mäda pea otsas aga ümbert oli lilla. Pressisin mäda välja ja täna hommikul oli ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Loodan, et probleem on tänaseks taandunud. Kui ei, siis tasuks pöörduda meestearsti või noormeeste nõustaja vastuvõtule. Põhjust ilma nägemata kahjuks pakkuda ei söanda.
Edu soovides
Margus ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: