eesnäärmeprobleemid? 24.03.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu 80a isa on juba vähemalt 3 a hädas sagedase urineerimisprobleemiga, nüüd on see süvenenud nii, et tuleb käia iga 1, 5 tunni tagant 24 tunni jooksul. On saanud ambulatoorset ravi mitu aastat, kuid tulemusteta, samuti on teda umbes 3a tagasi Tartus opereeritud. Olukord häirib teda nii, et see mõjub psüühikale, kuna uni ja normaalne elutegevus on häiritud. Ta on kaotanud usu , et olukord muutub, sest pole ju aidanud ei tabletid ega operatsioon. Usun siiski, et lahendus tänapäeva meditsiini taseme juures on võimalik. Homme läheb isa erakorralise haigena Jõgeva haiglasse, seekord südameprobleemide tõttu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleemid on eesnäärme tasandil, siis saab aidata. Kui mureks eesnäärme ja põie piirkonna närviregulatsiooni häire, siis on asi raskem. Alustama peaks tüüpilise ärritust põhjustav haiguse - eesnäärme põletiku välistamisest eesnäärme sekreedi uuringutega ja siis saab juba edasi arutada.
Imeravimit kahjuks oovitada ei ole.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Aparaat "Sojuz-Apollon" meestele

Kas soovitate kasutada Venamaal toodetavat ja propageeritavat seadeldist "Sojuz-Apollon" eesnäärme suurenemise ja impotentsuse korral ?
Kas Eestis samaväärsete aparaatidega teostatakse teraapiat/ravi ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kindlasti on see toodetud "kosmosetehnika uurimiskeskuses" jne. Jätan muud tüüpilised reklaamijutud lisamata. Kokkuvõtvalt - iga mees teab ise, millele oma raha kulutab. Kätt ma ette ei pane. Aga soovitust ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: