Vitamiinid mehele 04.02.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Küsiksin mis vitamiine võiks mees tarbida, kui soov oleks last saada.Mida saaks osta ilma retseptita osta.Milllal peaks pöörduma mees arsti poole, kui pole naine rasestund,meil on juba aasta möödas aga ei midagi.
Ette tänades.K

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pimesi millegi söömine enamasti tulu ei too. Kui ikka juba aasta jooksul pole rasestunud, siis tasuks mõlemal osapoolel korralikud uuringud läbi teha. Tuleb leida põhjused ja neid siis ravida/korrigeerida.
Saatke mees Meestekliinikusse uuringutele.
Edu soovides
Margus Punab