sügelus kubemes 22.01.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 24 aastane mees. Kubemes karvade all on roosakad laigud, mis ketendavad ja sügelevad. Sügeleustunnet koguaeg ei esine, kui, siis 1 kord 12 tunni jooksul. Nüüd tundub veel et ketendus on edasi levinud suguti peale, mistõttu on ka see sügelema hakanud. Kas tegemist on mingi seenhaigusega? Kuidas edasi toimida? Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitaksin pöörduda nahahaiguste arstile. Probleemid, mis saavad alguse kubeme nahalt on enamasti selle suuna haigused. Seenhaigust ei saa välistada, kuid täpsemalt saaks soovitusi anda alles peale läbivaatust.
Edu soovides
Margus Punab