Peyroni tõbi 29.12.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

1)Tere! Kas Eestis saab ravida Peyroni tõbe.Ta küll ei takista suguühet ja ei põhjusta mingeid vaegusi. kuid siiski!?

2)Millegipärast on enamus minu spermast kollaka värvusega ja väga vedel. Oskate ehk ütelda, miks?

Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

1) Peyronie tõbe saab Eestis ravida.

2) Sperma ei tohiks olla kollane. Kollaks värvus viitab sugutrakti põletikule.

Mõlema probleemiga soovitan tulla vastuvõtule. Küsimus No. 2 vajaks kiiret lahendust!

Edu soovides

Margus Punab