Selgitus. 04.11.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist dr.Punab!
Mure on selline et olen olnud seksuaalsuhtes juba mitu aastat, algul arvasin et asi selles et olen veel noor jne. Nimelt ei suuda ma oma naispartnerile anda t2it rahuldust, sest mul tuleb alati varakult (no on ka erandeid - siis kui oleme mitu korda j2rjest teinud). Tean et see on normaalne ja t2hendab et olen lihtsalt ylitundlik vms. Aga ma siiski tahaks kohe seda muuta...tean et on spets ravimid selleks...Kas v6iksite mingit teatud toodet soovitada v6i pean tulema vastuv6tule?
Ja teine mure on selline et kas see Andro-Penis Extender toimib ka ja kysimusele millele raske leida vastust, kas see Extender muudab venitades peenise peenemaks ka seoses sellega kui pikkus peaks kasvama?

Oleks tore, kui saaksin teilt neile kahele kysimusele vastuse:)

Ette t2nades,
Marten.

Vastab: Dr. Margus Punab, meestearst, Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Varase seemnepurske puhul saab seemnepurske edasilükkmiseks kasutada spetsiaalravimeid. Kuna tegemist on retseptiravimiga, siis peate nende saamiseks siiski vastuvõtule tulema. Peenise venitusaparaati ma kasutada ei soovita. Kasu on sellest vaid erandjuhtudel.
Edu soovides
Margus Punab

Selline oli meie eelmine vestlus...

Aga olen lugenud teile esitatud kysimustest et ikkagi saab pikendada paari cm v6rra peenist aga nyyd ytlete et erandjuhtudel...
Miks siis selline arvamuse muutus teie poolt???

Marten...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kogemus õpetab ja eks iga inimene areneb...
Antud juhul tuleb tegeleda enesehinnagu parandamisega, mitte peenise suurendamisega. See ongi põhjus, miks ma enam aparaati ei soovita, või soovitan vaid erandjuhul. OK - küsin teilt, et kui ongi 1-2 cm suurem, kas teie sekselu on sellest parem? Kas partnersuhe oleks parem? Arvan, et ei, sest probleemi põhjused on lahendamata. Tuleb tegeleda põhjustega mitte jaanalinnu mängimisega.
Edu soovides
Margus Punab