munandi protees 11.07.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas Eestis paigaldatakse (imelik seda sõna kasutada antud kontekstis) munandi proteese? Kas see kuulub iluoperatsioonide valdkonda? Kas Haigekassa rahastab seda operatsiooni? Kelle poole pöörduda? Ise kaotasin ühe munandi mitu aastat tagasi trauma tagajärjel.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Proteesi operatsioonid on Eestis võimalikud. Haigekasaa rahastab operatsiooni, kuid ise peate proteesi ostma. Pöörduge elukohajärgse uroloogi poole.
Edu soovides
Margus Punab